24.3.2024 - O-Tour Mirakulum - dop | ||
Kategorie: H21A 3.32 km, 25 m, 22 kontrol | ||
1. | Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka | 17:49 |
2. | Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov | 18:27 + 0:38 |
3. | Typlt Tomáš NPA0406 C SK LOB Nová Paka | 18:39 + 0:50 |
4. | Novák Stanislav NPA0404 B SK LOB Nová Paka | 18:45 + 0:56 |
5. | Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč | 18:52 + 1:03 |
6. | Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha | 19:02 + 1:13 |
7. | Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice | 19:06 + 1:17 |
7. | Semerád Jan DKP9404 C Oddíl OB Kotlářka | 19:06 + 1:17 |
9. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 19:08 + 1:19 |
10. | Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín | 19:24 + 1:35 |
10. | Škácha Vít DKP0310 C Oddíl OB Kotlářka | 19:24 + 1:35 |
12. | Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden | 19:26 + 1:37 |
13. | Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní c | 19:32 + 1:43 |
14. | Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany | 19:54 + 2:05 |
15. | Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Tepli | 19:57 + 2:08 |
16. | Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka | 20:09 + 2:20 |
17. | Ptáček Jiří 0390001 | 20:18 + 2:29 |
18. | Klein Martin LTP0404 C OOB TJ Lokomotiva Tepli | 20:43 + 2:54 |
19. | Nimshaus Viktor CHC0502 B K | 20:52 + 3:03 |
20. | Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha | 20:57 + 3:08 |
21. | Rašek Filip 0390002 | 20:59 + 3:10 |
22. | Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice | 21:06 + 3:17 |
23. | Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný | 21:11 + 3:22 |
24. | Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec | 21:12 + 3:23 |
25. | Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec | 21:13 + 3:24 |
26. | Gomersall Jack 0660001 | 21:20 + 3:31 |
27. | Weiss Hugo DKP0725 B Oddíl OB Kotlářka | 21:22 + 3:33 |
28. | Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice | 21:28 + 3:39 |
29. | Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava | 21:29 + 3:40 |
30. | Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř | 21:31 + 3:42 |
31. | Velát Vojtěch OPI0400 B Orientační sporty Písek | 21:35 + 3:46 |
32. | Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovic | 21:40 + 3:51 |
33. | Kočíb Jan TJN9303 C OOB TJ Tatran Jablonec | 21:48 + 3:59 |
34. | Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice | 21:57 + 4:08 |
35. | Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha | 21:59 + 4:10 |
36. | Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka | 22:02 + 4:13 |
37. | Šidík Petr MOV9200 C SKOB Ostrava | 22:04 + 4:15 |
38. | Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem | 22:18 + 4:29 |
39. | Vágner Libor DKP8802 C Oddíl OB Kotlářka | 22:19 + 4:30 |
40. | Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka | 22:39 + 4:50 |
41. | Hejna Martin TAP8101 C KOB Tretra Praha | 22:48 + 4:59 |
42. | Newiak Nick NEK0101 C Nejdek Orienteering | 23:00 + 5:11 |
43. | Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč | 23:23 + 5:34 |
44. | Strakoš Matěj SFM9901 C O-RUNNAŘI Beskydy | 23:49 + 6:00 |
45. | Klapetek Václav AOP0503 B Orientační Běh Opava | 24:00 + 6:11 |
46. | Graf Miroslav ZBM8723 C SK Brno Žabovřesky | 24:02 + 6:13 |
47. | Pirkl Jakub CHC0503 B K | 24:08 + 6:19 |
48. | Němeček Jan VSP6201 C USK Praha | 24:45 + 6:56 |
49. | Vandělík Michal ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orl | 24:48 + 6:59 |
50. | Novotný Marek TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec | 24:51 + 7:02 |
51. | Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orientee | 24:52 + 7:03 |
52. | Kándl Matěj PGP0508 B SK Praga | 25:16 + 7:27 |
53. | Vlach Martin PGP8605 C SK Praga | 25:28 + 7:39 |
54. | Šafář Matěj MFP0206 C Matfyz Praha | 25:43 + 7:54 |
55. | Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka | 25:45 + 7:56 |
55. | Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orientee | 25:45 + 7:56 |
57. | Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava | 25:47 + 7:58 |
58. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 26:02 + 8:13 |
59. | Kavan Tomáš TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno | 26:07 + 8:18 |
60. | Juklíček Jakub VLI8802 C Slavia Liberec orientee | 26:14 + 8:25 |
61. | Bumbálek Štěpán CHA0401 B OK Chrastava | 26:43 + 8:54 |
62. | Merka Alex 0030001 | 27:11 + 9:22 |
63. | Hladik Jiri 0470001 | 28:01 + 10:12 |
64. | Mikan Albert EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha | 29:06 + 11:17 |
65. | Zednicek Václav 0210001 | 31:04 + 13:15 |
66. | Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden | 32:46 + 14:57 |
67. | Voleský Leoš KAM7900 C OK Kamenice | 33:07 + 15:18 |
Bulička Martin ZBM0807 A SK Brno Žabovřesky DISK | ||
Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice DISK | ||
Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice DISK | ||
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK | ||
Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |